Szkolenia w Poznaniu

Poznań – szkolenia informatyczne?

Nie da się ukryć, że Poznań ma bogatą ofertę szkoleń. My, swoim zwyczajem skupimy się na szkoleniach czysto informatycznych. Istnieją takie portale jak Evenea, które pozwalają na szeroki dostęp do podstawowych kursów w dowolnym mieście w Polsce. Oczywiście szkolenia tego typu nie oferują ogromnej ilości darmowej wiedzy – za wszystko trzeba w jakiś sposób zapłacić.

Część firm traktuje darmowe szkolenia jako poletko rekrutacyjne, gdzie mogą wyłapać najciekawszych, potencjalnych kandydatów na stanowiska w swoich firmach. Kolejna sprawa, to firmy starające się zrobić próbkę dla swoich właściwych szkoleń – to świetna okazja do tego by zaprezentować próbkę swoich umiejętności dla ludzi związanych z tematem i liczyć na odwzajemnienie się marketingiem szeptanym.

Certyfikowane szkolenia informatyczne

Innym tematem są pełnoprawne szkolenia, których odbycie kończy się certyfikatem z danej tematyki. Ze swojej strony mogę polecić firmę IT School, która zajmuje się całym przekrojem tej tematyki – od programowania i technologii webowych poprzez zarządzanie projektami aż do pakietu Office i baz danych. Chłopaki z tej firmy robią naprawdę dobrą robotę, czym świadczy cała ściana listów certyfikacyjnych w ich biurze na Piątkowskiej (pozdrowienia) 🙂

Wybór szkolenia informatycznego

Czy pójść w kierunku pełnoprawnych szkoleń certyfikowanych, czy spróbować zacząć od drobnych, bezpłatnych kursów – to już zależy od Was. Niezależnie od szkoleń, później i tak trzeba skupić się na pełnoprawnej i samodzielnej pracy z kodem.

Możesz również polubić…