Szkolenia pozwalające na awans!

Cztery szkolenia, które pomogą Ci zdobyć awans!

  1. Niekwestionowany zwycięzca w zakresie szkoleń pozwalających na uzyskanie wyższej pensji w praktycznie każdej branży. Niezależnie czy prowadzimy działalność w małej, rodzinnej firmie czy zarządzamy ogromną korporacją wykorzystanie podstawowych funkcji programu ułatwi nam współpracę oraz przyspieszy działania. Nie jest sztuką osiągnąć odrobinę wyższe umiejętności od naszych współpracowników, czy posiąść podstawową wiedzę w zakresie programowania pozwalającą nam na naukę VBA i znaczne zwiększenie możliwości analitycznych. W momencie gdy poznajemy VBA otwiera nam się spory zakres możliwości awansu w zakresie analizy danych czy stanowisk menagerskich. Oczywiście nie jest to wyłącznie ta jedna umiejętność, to raczej dobry początek do tego, żeby nasza praca była wydajniejsza i pozwoliła na dostrzeżenie przez kadry zarządzające.
  2. Naprawdę potrzebuję szkolenia z tego zakresu? Microsoft Word to chyba jeden z najbardziej niedocenianych gałęzi pakietu Office, oferujący szerokie spektrum prezentacji danych i jej obsługi. Choć na co dzień korzystamy z niego w celu poszukiwania błędów ortograficznych, lub też po prostu nie znamy żadnej alternatywy dla niego warto zainteresować się jak duże możliwości posiada ten program. W końcu korzystamy z niego każdego dnia.
  3. W dowolnym języku. Programowanie pozwala nam spojrzeć na dane w zupełnie inny sposób. Znacznie zmienia także sposób myślenia pozwalając na bardziej analityczne podejście do danych zagadnień. W tym momencie zawód programisty jest najbardziej cenionym na rynku zawodem, a kolejne umiejętności które nabywamy pozwalają nam przyspieszać naszą pracę, sprawiać że część naszych zadań zostanie zautomatyzowana, sprawić że będziemy bardziej wartościowi jako pracownicy czy wreszcie dać możliwość starania się o lepiej płatną pracę w innej firmie. Temat na pewno warty rozważenia.
  4. Bazy danych. Szkolenia te są raczej specjalistyczne i często postrzegane jako bardzo trudne. Jednak możliwości ich wykorzystania w niemalże każdej branży znów są w stanie znacznie podnieść naszą rynkową wartość.

Z wszystkich tych szkoleń możesz skorzystać w firmie IT School  gdzie nabędziesz wyżej wymienione umiejętności, które pozwolą Ci na awans w twojej firmie. Nie warto czekać z założonymi rękoma. Skontaktuj się już dziś!

Możesz również polubić…